Menu
Your Cart

Hakkımızda

Karşıyaka Çarşı’daki Pinyata Parti Evi, bir parti, eğlence ve davet için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzemeyi bulabileceğiniz bir yer. Pinyata Karşıyaka’ nın en kaliteli parti malzemesi satan yerlerinden biri diyebiliriz. Kaliteli ürün çeşitliliği ile ebeveynlerin ve organizasyon düzenlemek isteyen herkesin beğenisini kazanan bu firma, 1957 yılından beri İzmirliler’ e hizmet veriyor.

Bugün ailenin üçüncü kuşağı ile devam ettikleri hizmetlerinde, en büyük amaçları insanların tek bir noktadan bir organizasyonda gerekli tüm süsleme ve malzemeleri temin edebilmeleri. Beklentilere ve taleplere göre, ürün çeşitliliğini her yıl arttıran Pinyata Parti Evi, çocukların mutluluğu söz konusu olduğunda, aranılan malzemeleri bulup getirtmek konusunda çok özenli davranıyor. Ürün kalitesi ve çocuk sağlığı konusuna önem veren işletme sahipleri, yıllardan bu yana güvenilir referansları ile sürdüre geldikleri bu işi çok severek yapıyorlar.

Pinyata Parti Evi olarak, müşterilerine değer veren, güvenilir işler ile onların beğenisini kazanan işletme, Karşıyaka’ da oldukça merkezi bir konumda bulunuyor.

Siz de bebeğinizin birinci yaşını kendi düzenleyeceğiniz harika bir parti ortamında kutlamak isterseniz, ihtiyacınız olan tüm malzemelere buradan ulaşabilirsiniz. En mutlu gününüzü hoş bir ambiyans içinde sevdiklerinizle ve ailenizle paylaşmak için Pinyata Parti Evi ürünlerini mutlaka incelemelisiniz. Bir yaş doğum günü süslemeleri hakkında detaylı bilgi almak için Pinyata Parti Evi ile iletişime geçebilirsiniz.